F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Συνέντευξη από την KADFOREVER Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Συνέντευξη από την KADFOREVER

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την KADFOREVER Empty Συνέντευξη από την KADFOREVER

Δημοσίευση  ElenaBest40 Τρι Μαρ 04, 2014 5:05 am

1.Γεια σου!Πες μας λίγα πράγματα για εσένα.
Με λένε Αμαλία,είμαι 14 χρονών και πάω Δευτέρα Γυμνασίου.Στον ελάχιστο ελεύθερό μου χρόνο,μου αρέσει να διαβάζω βιβλία και να ασχολούμαι με δραστηριότητες,όπως ο χορός.

2. Ποιο χρώμα πιστεύεις ότι σου ταιριάζει πιο πολύ;

Μάλλον το χρώμα που μου ταιριάζει είναι το ροζ.Είμαι γενικά αρκετά αισιόδοξη με αποτέλεσμα μερικές φορές να πιστεύω ότι ζω στα ''σύννεφα''.Επίσης,το ροζ το έχω συνδυάσει με την παιδική αθωότητα,κάτι που πιστεύω πως ακόμη δεν έχω χάσει.

3. Σε ποιον διαγωνισμό το F_F_F νίκησες. Είχες μεγάλο ανταγωνισμό;

Νίκησα στο διαγωνισμό για τις θετικές συνέπειες της οικονομικής κρίσης.Ο ανταγωνισμός θεωρώ πως ήταν τεράστιος,σε ένα δύσκολο θέμα.Όλες οι απαντήσεις ήταν εξαιρετικές,γραμμένες από ώριμα και ικανά άτομα.

4. Πιστεύεις ότι το μακιγιάζ ομορφαίνει τον άνθρωπο; Γιατί;

Το μακιγιάζ σε καμία περίπτωση δεν ομορφαίνει τον άνθρωπο και αυτό γιατί είναι κάτι επιφανειακό.Κατά τη γνώμη μου,ένας άνθρωπος θεωρείται όμορφος όταν ο ψυχικός του κόσμος είναι και αυτός όμορφος,δεν αποβλέπει στο κακό,δεν είναι εγωιστικός και αποτελείται από αρκετές αρετές.

5. Ασχολήσε με κάποιο άθλημα; Τι σου αρέσει σε αυτό;

Παλιότερα,έπαιζα Badminton.Αυτό που μου αρέσει περισσότερο σε αυτό το άθλημα είναι κυρίως τα συναισθήματα που δημιουργούνται τις στιγμές που το ''φτερό'' είναι στον αέρα.Τα ελάχιστα δευτερόλεπτα αναμονής μέχρι το ''φτερό'' να φτάσει στο γήπεδο του αντιπάλου είναι γεμάτα από αγωνία και αμφίβολες σκέψεις.

6. Τι χρειάζεται ένας άνθρωπος για να είναι ευτυχισμένος κατά την γνώμη σου;

Ένας άνθρωπος για να είναι ευτυχισμένος χρειάζεται πάνω απ'όλα ΑΓΑΠΗ. Η αγάπη μπορεί να τον παρηγορήσει σε κάθε δύσκολη στιγμή,που ευτυχώς ή δυστυχώς, η ζωή έχει.Έχοντας ανθρώπους που σε αγαπάνε,αποφεύγεις συναισθήματα όπως η μοναξιά και η απόρριψη.

7. Τι είναι για εσένα ο Παράδεισος;

Για εμένα ο Παράδεισος βρίσκεται στη Γη.Είναι ο τρόπος που θα ζήσεις,η ζωή που θα επιλέξεις.Για εμένα ο Παράδεισος κερδίζεται απλά:εκδηλώνοντας καθημερινά,έμπρακτα και ανιδιοτελώς αγάπη και αλληλεγγύη,αδιάκριτα προς κάθε άνθρωπο.Απλές,καθημερινές πράξεις αγάπης σε γεμίζουν με χαρά και ικανοποίηση.Αυτά είναι σημαντικότερα από κάθε υλικό αγαθό.










ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την KADFOREVER Empty Απ: Συνέντευξη από την KADFOREVER

Δημοσίευση  KADfriends4E Σαβ Μαρ 08, 2014 5:12 am

Ευχαριστώ πολύ για την συνέντευξη.Οι ερωτήσεις ήταν υπέροχες! Very Happy 
KADfriends4E
KADfriends4E

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2013
Ηλικία : 24
Τόπος : -

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την KADFOREVER Empty Απ: Συνέντευξη από την KADFOREVER

Δημοσίευση  aliahok Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am

Υπεροχες ερωτησεις και καταπληκτικες απαντησεις. μπραβο και στις 2 κοπελες ♥
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης