F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Συνέντευξη από την BadGirl126 Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Συνέντευξη από την BadGirl126

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την BadGirl126 Empty Συνέντευξη από την BadGirl126

Δημοσίευση  ElenaBest40 Τετ Δεκ 18, 2013 10:44 am

1.Γεια σου, πες μου σε ποιον διαγωνισμό νίκησες στο club F_F_F. Τι πιστεύεις ότι έκανε τους κριτές να σε αναδείξουν μεγάλη νικήτρια;
Λοιπον για να πω την αληθεια δν θυμαμαι σε ποιον διαγωνισμο νικησα γιατι πρωτον εχω μεινει ανενεργη στο stardoll για αρκετους μηνες και δευτερον γιατι συμμετεχω σε οσο περισσοτερους διαγωνισμους του κλαμπ μπορω καθως ειμαι φανατικη!!Αλλα το κοινο στοιχειο που εχουν ολες οι απαντησεις μου ειναι οτι γραφω αυτο που νιωθω,εννοω οχι κατι δηθεν για να γινω αρεστη.

2.Από που έμαθες το club και τι σε έκανε να θελήσεις να γίνεις μέλος;
Για το κλαμπ ειχα μαθει απο μια stardoll φιλη μου που μου το προτεινε, καθως εψαχνα ενα ενδιαφερον κλαμπ και οχι ενα ακομα που βγαζει ncg.Πραγματικα θεωρησα οτι ηταν διαφορετικο και ειπα ''γιατι οχι''!!

3.Βρισκόμαστε σε μια κρίσιμη οικονομική περίοδο. Τα τελευταία χρονιά τι άλλαξες στην ζωή σου για να καταφέρεις να ανταπξέλθεις στις συνθήκες;
Οντως βρισκομαστε σε μια κρισιμη περιοδο τα τελευταια που ολοι λιγο ή πολυ αλλαξαμε τις συνηθειες μας.Εγω θελωντας να μην επιβαρυνω τους γονεις μου εκοψα καθε περιττα εξοδα και μαλιστα το καλοκαιρι επιασα δουλεια σαν σερβιτορα στο μαγαζι ενος οικογενειακου φιλου.

4.Είχες δύσκολη παιδική ηλικία 5-11 χρονών;Θες να μας πεις τους λόγους;
Οχι καθολου,η μονη δυσκολια που συναντησα ηταν το οτι οταν ηρθα στην Ελλαδα ,περιπου 5 χρονων, απο την Γερμανια οπου και γεννηθηκα προσαρμοστηκα σχετικα δυσκολα καθως δεν ηξερα την γλωσσα,δεν ημουν εξοικιωμενη με αρκετα πραγματα και επομενως δν ειχα φιλους για καποιο διαστημα αλλα οταν αρχισα το σχολειο εγινα πιο κοινωνικη απο ποτε!!

5.Έχεις πέσει ποτέ θύμα ή θεατής ενδοσχολικής βίας; Πως αισθάνθηκες; Τι έκανες για αυτό;
Δεν εχω πεσει θυμα αλλα θεατης στην πρωτη γυμνασιου οπου μεγαλυτερα παιδια απο εμενα ενοχλουσαν και κοροιδευαν ενα συμμαθητη μoυ λογο της καταγωγης του. Αισθανθηκα πολυ ασχημα γιατι τον μεταχειριζοταν λες και η καταγωγη σου καθοριζει ποιος εισαι. Ετσι το πενταμελες απευθυνθηκε στον διευθυντη και οι ''εκφοβιστες'' αποβληθηκαν.

6.Θα ήθελες να συμπληρώσεις κάτι;
Δεν θα ηθελα να συμπληρωσω κατι παρα μονο να πω πως ευχαριστω οσους με ψηφιζουν και με στηριζουν με τα θετικα τους σχολεια!!
ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την BadGirl126 Empty Απ: Συνέντευξη από την BadGirl126

Δημοσίευση  milenastrong Δευ Δεκ 23, 2013 1:59 am

Υπέροχες κι οι δύο!!!!!
milenastrong
milenastrong
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την BadGirl126 Empty Απ: Συνέντευξη από την BadGirl126

Δημοσίευση  aliahok Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am

σουπερ κοριτσια  Laughing 
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης