F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Empty ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ

Δημοσίευση  milenastrong Κυρ Δεκ 02, 2012 3:09 pm

EmeraldGoodys
Αγιε Βασιλη....
Ήμουν καλό παιδί όλη την χρονιά! Πράγματι, τις περισσότερες φορές μου εφερνες οτι επιθυμουσα και εγω και τα αδελφια μου..φετος ομως θα ηθελα κατι διαφορετικο
μεσα απο το σακο σου .να εβγαζες δωρα για τους μεγαλους οπως ..Δουλεια για τους γονείς, αφού η ανεργία εχει πληξει χιλιάδες νοικοκυριά .....χαρα γιατι αμα κοιταξεις γυρω σου μονο σκυνθρωπα προσωπα βλεπεις....α!και αν μου εφερνες και αυτες τις πανακριβες γοβες που ανακαλυψα προχθες.. και πρεπει να περιμενω τις εκπτωσεις ...θα σε αγαπουσα ..ακομα πιο πολυ....





Piglet
Άγιε Βασίλη,
Ξέρω,περιμένεις να ζητήσω τα γνωστα όπως όλοι,υγεία,αγάπη,ειρήνη και λοιπά.Αλλα όχι,αφού τα ζήτησαν άλλοι θα τα φέρεις ούτως η άλλως.Ακόμα και αν δεν πιστεύω πια,είσαι η τελευταία μου ελπίδα.Θα ήθελα να μου φέρεις μονάχα ένα πακέτο δύναμη.Για όλα αυτά που γίνονται,για όλα αυτά που θα συμβούν.Δύναμη...να σηκώνω το κεφάλι κοιτάζοντας τον ηλιο κάθε φορά που οι άλλοι το σκύβουν.Δύναμη να αγαπώ κάθε φορά που πληγώνομαι.
..Δυναμη να γελώ όταν είμαι λυπημένη.Δύναμη να ξυπνώ κάθε μέρα χαρούμενη και το βραδυ να κοιμάμαι ξεγνοιαστη.Ξέρω ότι ισως δεν μπορέσεις να το φέρεις,μιας και ακουγεται εγωιστικο.Αλλά δεν πειράζει.Αν σου μείνει χρόνος θυμήσου με και τελευταια.
...απο καποια μακραν απαισιοδοξη και αδυναμη.







katiacat11
Αγαπητέ Άγιε Βασίλη,
Φέτος με την οικονομική κρίση,δυσκολεύτηκα να σου ζητήσω κάτι! Κατέληξα λοιπόν σε κάτι....πιο οικονομικό! Φέτος το μόνο που σου ζητάω είναι...τον μπαμπά μου! Η μαμά καιρό προσπαθεί να τον πείσει να έρθει να φάμε όλοι μαζί σαν οικογένεια,αλλά αυτός αρνείται! Έτσι πιστεύω πως αν μάθει ότι το ζήτησα από εσένα...θα αφήσει την γκόμενα ...και θα έρθει σε εμάς! Έχουν περάσει 6 χρόνια από τότε που χώρισαν με τη μαμά...Σε παρακαλώ! Φέρε τον μπαμπά μου!
Με εκτίμηση,
Κατερίνα (το γράμμα αυτό είναι και το πραγματικό μου...)




monoiaGreen
Αγαπημένε μου Αϊ Βασίλη
Φέτος αλλάζουνε τα πράγματα. Δεν θέλω να μου φέρεις, κάτι. Θέλω να μου πάρεις.
Θέλω να πάρεις από κοντά μου, το γραμματοκιβώτιο με τους λογαριασμούς της ΔΕΗ, τους φακέλους της εφορίας με την έκτακτη εισφορά, και τις άλλες ειδοποιήσεις της εφορίας. Θέλω να μου πάρεις το άγχος που έχω συνεχώς και την θλίψη που νιώθω καθημερινά. Ξέρεις εσύ.
Θέλω να μου πάρεις, την Μέρκελ, τον Σαρκοζί, τον Τόμσεν, την Λαγκάρντ, τον Αλταφάζ και όσους άλλους βλέπω κάθε βράδυ στον ύπνο και στον ξύπνιο μου. Με αγάπη Εύη



EYAKI1314
Αγαπητέ Άγιε Βασίλη
Φέτος αν και δεν ήμουν και τόσο καλό παιδί ελπίζω να κάνεις μια εξέρεση!Πριν 3 χρόνια έχασα ένα σκυλάκι εξαιτίας κάποιων γειτόνων(δεν θέλω να πω περισσότερα)και από τότε κλαίω κάθε μέρα!Όσο κι αν φαίνεται απίστευτο!Μάλιστα μια μέρα με είχε πιάσει μελανχολία και σκεφτόμουν όλα όσα έζησα με αυτό το σκυλάκι και έκλειγα ΟΛΟΙ μέρα!Το βράδυ καθόμουν έξω για να μην δουν ότι κλαιω συνέχεια-έτσι ανέβηκα σε μια σκάλα(που την χρησημοποιούμε για να φτάσουμε κάτι)και έκλαιγα κοιτόντας το φεγγάρι.Από την πολύ στενοχώρια και το κλάμα ζαλίστηκα και έπεσα...Έμεινα πολλές μέρες στο νοσοκομείο έπαθα τα χειρότερα !Τώρα κατάλαβες πως νιώθω(ακόμα)και θέλω όσο τίποτα άλλο αυτό το σκυλάκι πίσω!Είναι το μόνο άτομο που εμπιστεύτικα και εμπιστεύομαι ακόμα!Ελπίζω να μπορέσεις να μου το φέρεις πίσω!
Με αγάπη Βασιλική!




Έχει επεξεργασθεί από τον/την milenastrong στις Τρι Δεκ 04, 2012 2:29 pm, 1 φορά
milenastrong
milenastrong
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Empty Απ: ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ

Δημοσίευση  milenastrong Τρι Δεκ 04, 2012 2:11 pm






valiapink13
Αγαπημένε ΑΪ Βασίλη,
Σου στέλνω αυτό το γράμμα γιατί καμιά φορά επειδή είσαι λίγο μέγαλος και ξεχνάς και πρέπει να θυμασαι τι σου ζητησα(οπως περσι που σου ζητησα σκυλακι και μου εφερες παντοφλες!).Δεν θέλω να σου ζητήσω κάτι ανεκτίμητο ή ακριβό,γιατί ξέρω ότι βάζουν Φ.Π.Α ακομα και στα δώρα σου(ακομα να βγάλεις άδεια για τους τάρανδους?!?).Θέλω να σου ζητήσω κάτι λίγο δύσκολο αλλά σημαντικό για μένα.Ο αδερφός μου έχει κάτι πολύ σοβαρό,δεν ξέρω ακριβώς τι,αλλά ψάχνοντας στα πραγματα του(λίγο κατινιά ε?)βρήκα ένα κουτί με χάπια για την καρδιά.Φοβάμαι πολύ Αγιε μου Βασίλη.Φοβαμαι πως θα τον χασω.Αν μπορείς να φέρεις υγεία θα σου ειμουν ευγνώμων(Θα σου αφήσω και μερικά μπισκοτάκια αν τα θέλεις.Λίγο γάλα?Και κάτι για τον Ρούντολφ?)
Φιλιά αξεπέραστης αγάπης,
Βάλια♥

milenastrong
milenastrong
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ  Empty Απ: ΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Δεκ 09, 2012 5:58 pm

δεν μπορω να διαλεξω απο αυτες τις 6 διαλεξε εσυ Twisted Evil
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης