F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  StarLamiaKenan Δευ Νοε 05, 2012 2:20 am

Η Xrysalala είναι επίσης ένα γλυκό, ευγενικό και πολύ έξυπνο κορίτσι. Έχει κι αυτή επίσης μια όμορφη doll και όμορφες σουίτες. Τον ελέυθερό της χρόνο τον περνάει με Guitar. H αγαπημένη της μουσική είναι Pop.Η μόδα είναι το πάθος της και δεν της αρέσει να την αντιγράφουν. Πιστέυει στην φράση:’’Always follow your dreams & never give up!’’
Κέρδισε στον Διαγωνισμό του Club μας F_F_F_ με θέμα: ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΕΥΧΕΣ ΤΟΥ ΛΥΧΝΑΡΙΟΥ. Η συμμετοχή της ήταν η εξής :1)Nα έκανα τον κόσμο ειρηνικό και ενωμένο,χωρίς πόλεμο μα μόνο με συντροφιά την ειρήνη και τη χαρά!
2)Να γινόμουν πετυχημένη συγγραφέας και τα έργα μου που θα είχαν κοινωνικό χαρακτήρα να εμπνεύσουν τον κόσμο για μια νέα ζωή κι ένα καλύτερο αύριο!
3)Να αγαπήσω και να αγαπηθώ,γιατί σε αυτόν τον κόσμο δεν μένουν μόνο τα πλούτη αλλά οι ανθρώπινες σχέσεις!Aς δούμε τι μου είπε στην συνέντευξη που της πήρα και ειλικρινά αξίζει να διαβάσετε τις απαντήσεις της…


StarLamiaKenan:Τι ήταν αυτό που σου τράβηξε την προσοχή στην σελίδα του Stardoll και γράφτηκες ως μέλος ;

Xrysalala:Αυτό που μου άρεσε ιδιαίτερα κι έγινα μέλος στο stardoll ήταν το γεγονός πως μπορούσα να διακοσμήσω και να ντύσω την κούκλα με οποιδήποτε style μου άρεσε και αυτό μου φάνηκε πολύ διασκεδαστικό και ένας τρόπος έκφρασης της δημιουργικότητας του κάθε μέλους.

StarLamiaKenan:Γιατί παίζεις Stardoll,τι είναι αυτό που σου αρέσει περισσότερο και με τι ευχαριστιέσαι περισσότερο ν΄ ασχολείσαι;

Xrysalala:Στο stardoll μου αρέσει να διακοσμώ την σουίτα μου και να κάνω νέες αγορές ρούχων.Επίσης,λατρεύω να ασχολούμαι με το club μου και να διοργανώνω διαγωνισμούς καθώς και άλλες πρωτότυπες ιδέες σε αυτό.Μου αρέσει να παίζω stardoll,γιατί είναι ένα παιχνίδι-συνδυασμός φήμης,μόδας και φίλων.

StarLamiaKenan:Τι σου αρέσει στην κούκλα σου,τι δεν σου αρέσει,τι θα ήθελες να της αλλάξεις και τι δεν θα ήθελες να της αλλάξεις;

Xrysalala:Στην κούκλα μου μου αρέσει το casual style της,καθώς επίσης και το minimal style στις σουίτες,αλλά θα προτιμούσα να έχω περισσότερα δωμάτια για να διακοσμήσω και φυσικά περισσότερα ρούχα,κάτι το οποίο χρειάζεται αρκετά stardollars,όμως δυστυχώς δεν είμαι superstar.

StarLamiaKenan:Θα ήθελες να βγείς Νcg ή Cg ;Σ΄ ενδιαφέρει μια απ αυτές τις θέσεις και γιατί;Τι ρόλο παίζει για σένα αυτός ο τίτλος;

Xrysalala:Πιστεύω πως όλα τα μέλη θα ήθελαν κατά βάθος να γίνουν (N)CG.Μου ακούγεται υπέροχο,αλλά προϋποθέτει πολλές ώρες στον υπολογιστή για να διαφημίσεις τον εαυτό σου,χρόνο τον οποίο δεν διαθέτω και θα προτιμούσα να αξιοποιήσω αλλιώς.Άλλωστε το stardoll είναι απλώς ένα εικονικό παιχνίδι και μία τέτοια νίκη δεν σημαίνει και πολλά στην πραγματική ζωή.

StarLamiaKenan:Ποιό άλλο βραβείο διαγωνισμού θα ήθελες να κερδίσεις και γιατί;

Xrysalala:Θα ήθελα να κερδίσω ίσως κάποιο διαγωνισμό άρθρου ή καλύτερης ιστορίας,γιατί μου αρέσει απίστευτα να αποτυπώνω τις σκέψεις μου στο χαρτί.Για μένα βέβαια σε αυτόν τον τομέα σημασία δεν έχει τόσο η νίκη,αλλά να ακουστούν οι ιδέες μου και οι υπόλοιποι να πάρουν στοιχεία για τον εσωτερικό μου κόσμο.Αυτό είναι μαγικό στην έκθεση...!

StarLamiaKenan:Με ποια κριτήρια πιστέυεις βαθμολογείται μια medoll με 5/5;

Xrysalala:Για να είμαι ειλικρινής πιστεύω πως κυριαρχούν τα κριτήρια φιλίας.Γι' αυτό άλλωστε συνήθως κερδίζουν δημοφιλή άτομα.Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις που κερδίζουν με την πραγματική τους αξία.

StarLamiaKenan:Ποια επιθυμία σου θα ήθελες να εκπληρωθεί για την κούκλασου μέσα στο Stardoll ;

Xrysalala:Αυτό που θα ήθελα πάνω απ' όλα στο stardoll θα ήταν να ανήκει στην κούκλα μου το πιο δημοφιλές club.Θα ήταν πραγματικά ανταμοιβή στους κόπους μου και στις ιδέες μου για να κατακτήσει μία τόσο υψηλή θέση.

StarLamiaKenan:Για τους στόχους σου στο Stardoll και εκτός Stardoll σημασία έχει το ταξίδι ή ο προορισμός και γιατί;

Xrysalala:Γενικά για τους στόχους μου σε όλη μου τη ζωή μετράει το ταξίδι.Μπορεί να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη,αλλά μόνο και μόνο η περιπέτεια αξίζει.

StarLamiaKenan:Με ποιούς τρόπους γίνεται κανείς γνωστός μέσα στο Stardoll;

Xrysalala:Πιστεύω πως συνήθως δημοφιλείς είναι οι superstar και οι royalty,διότι έχουν φανταστικές σουίτες και style και πνέουν ένα δέος στις υπόλοιπες dolls.Ακόμη οι starbloggers αποκτούν μια ιδιαίτερη σχέση με τους αναγνώστες του starblog,καθώς μέσα από τα άρθρα τους τα μέλη τους γνωρίζουν καλύτερα.

StarLamiaKenan:Μέχρι στιγμής τι είναι αυτό που έχεις εισπράξει απ΄αυτό το παιχνίδι;

Xrysalala:Μέσα από το παιχνίδι έχω γνωρίσει μερικές πολύ ξεχωριστές προσωπικότητες με τις οποίες μάλιστα αναπτύξαμε μια φιλία.Ίσως ποτέ να μην γνώριζα τέτοιους φίλους χωρίς το stardoll.Επιπλέον έχω μάθει μερικές πολύ χρήσιμες συμβουλές για να βελτιώσω το στυλ μου και στην καθημερινή μου ζωή.

StarLamiaKenan:Ποιά θα ήταν η σημαντικότερη συμβουλή που θα έδινες στους αναγνώστες ;

Xrysalala:Μπορεί να ακουστεί λίγο κλισέ αλλά αυτό που προσπαθώ να εφαρμόζω κι εγώ στην καθημερινή μου ζωή και είναι μια φράση που με εμπνέει είναι η εξής:"Πάντα να ακολουθείτε τα όνειρά σας!!!

"Οι σπουδαίοι άνθρωποι που το όνομά τους γράφτηκε στην ιστορία πάλεψαν για τα πιστεύω τους και κέρδισαν τον αγώνα,αφού ποτέ δεν τα εγκατέλειψαν.Πάντα,ακόμη και στις πιο σκοτεινές εποχές, υπάρχει μια ηλιαχτίδα ελπίδας όπου μπορούμε να στηριχτούμε.Αρκεί να έχουμε τη δύναμη της θέλησης! "

StarLamiaKenan:Αυτό το τελευταίο γλυκειά μου θα το αποτυπώσω στο μυαλό μου σαν μια ωραία ανάμνηση από την συνέντευξη , θα το θυμάμαι κάθε μέρα και θα λέω ότι κάποιο γλυκό κορίτσι που το λένε Χρυσαλάλα απ’ το Stardoll μου το έχει πεί….Σ’ ευχαριστώ πολύ ,να είσαι πάντα καλά!Smile♥️

Xrysalala:Πολύ ωραίες ερωτήσεις.Ευχαριστώ πολύ για την συνέντευξη!!=)ΒΒ!

StarLamiaKenan:....και μην ξεχνάμε όλοι μας :
‘’ Μπορεί να είναι μακρύς ο δρόμος για την Ιθάκη,αλλά μόνο και μόνο η περιπέτεια αξίζει…από Χρυσαλάλα ♥️
BB:)



Έχει επεξεργασθεί από τον/την StarLamiaKenan στις Δευ Νοε 05, 2012 2:29 am, 3 φορές συνολικά
StarLamiaKenan
StarLamiaKenan

Αριθμός μηνυμάτων : 33
Ημερομηνία εγγραφής : 30/10/2012
Ηλικία : 45

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Απ: Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  aliahok Δευ Νοε 05, 2012 4:37 am

Σουπερ Κατερίνα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
τελεια η συνεντευξη
μπραβο και στην Xrysalala
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Απ: Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  giannis.matias-RHCP Δευ Νοε 05, 2012 4:53 am

aliahok έγραψε:Σουπερ Κατερίνα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
τελεια η συνεντευξη
μπραβο και στην Xrysalala

Συμφωνώ με την Ζωή! flower
giannis.matias-RHCP
giannis.matias-RHCP

Αριθμός μηνυμάτων : 211
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Απ: Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  aliahok Δευ Νοε 05, 2012 8:53 am

Γιαννηηηηηηηηηηη επιτελους μαζευομαστε I love you
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Απ: Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  missdebbiekon Τρι Ιαν 22, 2013 11:24 am

Μια τρομερή συνέντευξη με πολύ ωραίες ερωτήσεις και απαντήσεις. Μπράβο κι στις 2 I love you
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012 Empty Απ: Xrysalala - 11η Νικήτρια Σεπτεμβρίου 2012

Δημοσίευση  KADfriends4E Κυρ Οκτ 06, 2013 8:29 am

Τυχαίνει να γνωρίζω την xrysalala προσωπικά και είναι ένας υπέροχος άνθρωπος.Πολύ όμορφη συνέντευξη!flower 
KADfriends4E
KADfriends4E

Αριθμός μηνυμάτων : 21
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2013
Ηλικία : 24
Τόπος : -

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης