F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
2 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 2 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Empty Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

Δημοσίευση  ElenaBest40 Παρ Δεκ 13, 2013 7:28 am

1.Σε πόσους και ποιους διαγωνισμούς έχεις νικήσει στο Club;
Έχω νικήσει σε άλλον έναν διαγωνισμό, αλλά δεν θυμάμαι το θέμα του ακριβώς. Πάντως είχα νικήσει με τη διαφορά ελάχιστον ψήφων.
2.Έχεις μια αξιοθαύμαστη κούκλα. Τι σε βοήθησε στο να το καταφέρεις;
Πιστεύω ότι ο καθένας ντύνει την κούκλα του στο παιχνίδι με βάση το γούστο του ή με στυλ που  θα ήθελε να είχε.Εγώ παίρνω παραδείγματα και από άλλες ωραία ντυμένα κούκλες και φτιάχνω το δικό μου ντύσιμο.
3.Ως Mister F_F_F_ 2013 έχεις να δηλώσεις κάτι ή να δώσεις κάποια συμβουλή για το πως να αποκτήσουν και άλλα μέλη αυτόν τον τίτλο αργότερα;
Η μόνη δήλωση που έχω να κάνω είναι ότι άμα θέλεις κάτι το κάνεις πραγματικότητα. Βέβαια εγώ δεν παραγκώνισα τα σχολικά μου μαθήματα για να το καταφέρω αυτό απλά έβαλα τα δυνατά μου.Τέλος μια συμβουλή θα ήταν να μην ερεθίζεστε μέσα σε αυτό το παιχνίδι παίζοντας ώρες.Ασχοληθείτε και με την κανονική σας ζωή πριν είναι πολύ αργά.Άμα θέλετε να κερδίσετε έναν τέτοιου είδους τίτλο την ώρα που είστε μέσα στο παιχνίδι προσπαθήστε να την σπαταλήσετε για αυτό!
4.Βρισκόμαστε στον 21ο και φαινόμενα πώλησης παιδιών σε σκλαβοπάζαρα υπάρχουν ακόμη. Ποια είναι η άποψη σου για αυτό;
Η άποψη μου για αυτό είναι ότι οι άνθρωποι που πουλάνε τα παιδιά τους για μόλις 1 ευρώ δεν αξίζουν να λέγονται γονείς.Τα παιδιά μετά από την οικογένειά τους καταλήγουν σε εργοστάσια να κάνουν τους εργάτες κάτω από βαναυσότητα και άθλιες συνθήκες σαν φυλακισμένοι. Ζουν χωρίς να βλέπουν το φως του ήλιου και με μια μικρή ποσότητα φαγητού.Άλλα παιδιά καταλήγουν σε ψυχολογικά προβληματικούς ανθρώπους που τα θέλουν για να καλύψουν τις σεξουαλικές τους ανάγκες.
5.Θα ήθελες να ευχαριστήσεις κάποιον που σε βοήθησε να ξεπεράσεις ένα δύσκολο πρόβλημα;
Γενικά οι άνθρωποι που σε νοιάζονται στα δύσκολα φαίνονται.Για έμενα ο άνθρωπος που είναι πάντα δίπλα μου είναι η μεγάλη μου αδερφή και φυσικά οι φίλοι μου.Αξίζουν ένα μεγάλο ευχαριστώ σε αυτούς τους ανθρώπους από εμένα.
6.Υπάρχει κάποια γκάφα που έκανες όταν ήσουν μικρός, που να σου το χτυπούν ακόμη οι φίλοι σου;
Ναι! Θυμάμαι στην δευτέρα δημοτικού την ώρα των μαθηματικών όλα τα παιδιά έλυναν μια άσκηση εμένα με είχε πάρει ο ύπνος και ο δάσκαλός μου με ξύπνησε τραγουδώντας με συνοδεία των συμμαθητών μου.Αυτή μου η γκάφα με ακολουθάει μέχρι και τώρα..!
ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Empty Απ: Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

Δημοσίευση  missdebbiekon Παρ Δεκ 13, 2013 10:20 am

Θυμάμαι στην δευτέρα δημοτικού την ώρα των μαθηματικών όλα τα παιδιά έλυναν μια άσκηση εμένα με είχε πάρει ο ύπνος και ο δάσκαλός μου με ξύπνησε τραγουδώντας με συνοδεία των συμμαθητών μου.Αυτή μου η γκάφα με ακολουθάει μέχρι και τώρα..

~Γιάννη θα στο χτυπάω αυτό, με αγάπη η κολλητή σου Δήμητρα♥

missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Empty Απ: Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

Δημοσίευση  aliahok Τρι Δεκ 17, 2013 8:27 am

χαχαχα υπεροχος ο Γιαννης αλλα και η Ελενα φανταστικη  Laughing Laughing Laughing 
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Empty Απ: Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

Δημοσίευση  ElenaBest40 Τρι Δεκ 17, 2013 10:00 am

Χαιρομαι που σου αρεσε η συνεντευξη Ζωη!



Υ.Γ:Με λενε Στελλα αλλα μου αρεσε το ονομο για αυτο το εβαλα στην κουκλα :lol!: 
ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από τον giannisko0klos! Empty Απ: Συνέντευξη από τον giannisko0klos!

Δημοσίευση  milenastrong Δευ Δεκ 23, 2013 1:57 am

Στέλλα και Γιάννη είστε υπέροχοι!!
milenastrong
milenastrong
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 103
Ημερομηνία εγγραφής : 27/10/2012

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης