F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
1 χρήστης είναι συνδεδεμένος αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 1 επισκέπτης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Συνέντευξη από την Piglet Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Συνέντευξη από την Piglet

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την Piglet Empty Συνέντευξη από την Piglet

Δημοσίευση  ElenaBest40 Πεμ Δεκ 12, 2013 10:01 am

1.Γεια σου! Πες μας λίγα πράγματα για εσένα. Σε ποιον διαγωνισμό του F_ F_ F νίκησες;

Η αλήθεια είναι πως δεν υπάρχουν πολλά να πω για εμένα :)
Υποθέτω είμαι το κορίτσι της διπλανής πόρτας, κλασσικά λατρεύω να βγαίνω με τις φίλες μου, να γνωρίζω καινούρια άτομα, να γυμνάζομαι να βλέπω ταινίες, και γενικότερα ό, τι προκύψει :)
Νομίζω πως ο Διαγωνισμός που είχα κερδίσει στο F_F_F, αφορούσε τη συγγραφή μιας Χριστουγεννιάτικης κάρτας, οπότε είναι και επίκαιρο. :)

2. Πως αισθάνθηκες και τι σκέφτηκες όταν έμαθες ότι νίκησες στον διαγωνισμό;

Ήταν πολύ ευχάριστο συναίσθημα, καθώς η συμμετοχή μου προκρίθηκε με βάση τις απόψεις των μελών του κλαμπ, και όχι μονάχα 1-2 ατόμων, οπότε ήταν πολύ όμορφο να ξέρω πως η δουλειά μου αρέσει σε αρκετά άτομα. Είναι το έναυσμα που με ερεθίζει να συνεχίζω :) 

3. Ποιο χαρακτηριστικό στην συμπεριφορά σου θα ήθελες να αλλάξεις; Γιατί;

Μμ, πιστεύω αν θα άλλαζα κάτι θα ήταν το ειρωνικό ύφος που έχω αρκετές φορές, ακόμα και άθελα μου. Είναι πραγματικά εκνευριστικό, χαχαχ :)

4. Τι σου κεντρίζει το ενδιαφέρον σε ένα αντικείμενο ρούχο, παπούτσι κ τ λ;

Όταν θα δω ένα ρούχο, ένα ζευγάρι παπούτσια κ λ π, το πιο σημαντικό για εμένα είναι η εμφάνιση. Η περίεργη και ασυνήθιστη εμφάνιση! Συνήθως αναζητάω πράγματα λίγο πρωτοποριακά που δεν συνηθίζονται να φοριούνται, αυτό φυσικά δεν σημαίνει πως θα φορέσω η ίδια οτιδήποτε extreme δω.:)

5. . Έχεις αναπτύξει φιλίες στο Ποια άτομα μέσω αυτών των φιλιών σου στάθηκαν πραγματικά στις δύσκολες στιγμές;

Στο Stardoll έχω κάνει πολλούς φίλους και φίλες, πρόσωπα αξιόλογα. Παρόλα αυτά λόγω του ότι είμαι γενικότερα κλειστός χαρακτήρας, δεν αφέθηκα ποτέ ώστε να εκφράσω τα προβλήματά μου σε κάποιον εδώ. Αυτό είναι καθαρά θέμα του χαρακτήρα του καθενός πιστεύω. Ωστόσο υπάρχουν μονάχα 1-2 άτομα απ’ όλους όσους έχω μιλήσει στο Stardoll που θα μπορούσαν να μου σταθούν, τα ονόματα αυτών για δικούς μου λόγους θα προτιμούσα να μην αναφέρω :)

6. Ποια ηλικία πιστεύεις ότι είναι κατάλληλη για να αποκτήσεις σχέσεις, δικό σου σπίτι, δουλειά κτλ.;

Η κατάλληλη ηλικία για να αποκτήσει κανείς μία σχέση διαφέρει πιστεύω σε κάθε άτομο. Είναι ανάλογο της συναισθηματικής και σωματικής ωριμότητας του καθενός. Όσο αφορά την απόκτηση σπιτιού δουλειάς είναι θέμα της ανεξαρτητοποίησης του κάθε ατόμου. Εγώ προσωπικά θεωρώ πως μετά την ενηλικίωση μου, και την πανεπιστημιακή μου εκπαίδευση, γύρω στα 19-21 θα ήθελα να φτιάξω τη ζωή μου έχοντας μία σταθερή καριέρα που μου προσφέρει τα προς το ζην και ένα σπίτι δημιουργημένο με βάση την προσωπικότητα και τα γούστα μου ώστε να μπορώ να χαλαρώνω :)

~Ελπίζω να σας αρέσει~
ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την Piglet Empty Απ: Συνέντευξη από την Piglet

Δημοσίευση  missdebbiekon Πεμ Δεκ 12, 2013 12:06 pm

πάρα πολύ ωραίες και αξιοπρεπέστατες ερωτήσεις και το ίδιο κι οι απαντήσεις της. φαίνεται πολύ καλός άνθρωπος και χαρακτήρας Smile
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την Piglet Empty Απ: Συνέντευξη από την Piglet

Δημοσίευση  aliahok Παρ Δεκ 13, 2013 12:22 am

Ειστε φανταστικες και οι δυο σας! Μπραβο σας bounce 
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την Piglet Empty Απ: Συνέντευξη από την Piglet

Δημοσίευση  ElenaBest40 Παρ Δεκ 13, 2013 7:22 am

Ελπιζω και οι επομενες συνεντευξεις να σας αρεσουν!
ElenaBest40
ElenaBest40

Αριθμός μηνυμάτων : 13
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2013
Ηλικία : 22
Τόπος : Θεσσαλονικη

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη από την Piglet Empty Απ: Συνέντευξη από την Piglet

Δημοσίευση  missdebbiekon Παρ Δεκ 13, 2013 10:21 am

ElenaBest40 έγραψε:Ελπιζω και οι επομενες συνεντευξεις να σας αρεσουν!


αν έχεις μοναδικές ερωτήσεις όπως σε αυτήν, είναι σίγουρο :*
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης