F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 12:43 pm

Παρακάτω θα δημοσιεύσω τις συμμετοχές όλων των κοριτσιών που συμμετείχαν στο Γ' κύκλο με βάση τον κριτή που τις είχε.

Την αρχή την κάνει ο rozitaViolet με τις Mystylegirl1, nikef9, GirlXristina654 & XRYSPASPIROS.

Γεια σου,οπως ξερεις περασες στο γ κυκλο του διαγωνισμου(f_f_f).Σε αυτον τον κυκλο καλεισαι να περασεις δυο δοκισμασιες:η πρωτη δοκιμασια ειναι μια προσωπικη ερωτηση,η ερωτηση που αντιστοιχει σε εσενα ειναι:Σημερα ζουμε σε μια κοινωνια που συνεχεια μας προβαλει καινουργια προτυπα,κατα τι γνωμη σου τι πως πρεπει να ειναι καποιος(τι προυποθεσεις χρειαζονται απο καποιον για να γινει προτυπο),εσυ εχεις καποιο προτυπο στην ζωη σου και αν ναι γιατι επελεξες αυτον ; . Στην δευτερη δοκιμασια καλεισαι να δημιουργησεις ενα ντυσιμο αυτο το αφηνω στην κριση σου μπορεις να κανεις οτι θελεις.Καλη επιτυχια (την απαντηση της ερωτησης που σου εκανα παραπανω θα μου την στειλεις σε μηνυμα και το ντυσιμο ανυπομονω να το δω στην παρουσιαση σου !)



Η Natasasitsa παίρνει την σκυτάλη με τα εξής μέλη: Selena-Gomez001, floramy123, Euakistardoll5, Lisa---s

Όπως γνωριζεις ειμαι ο κριτης σου για το F_F_F_ club της milenastrong οποτε εγω θα ειμαι αυτή που θα σου δωσω τις δυο δοκιμασιες (προσωπικοτητας και ταλεντου) οποτε θα ηθελα να μου απαντησεις στην ερωτηση: «Θα επελεγες τον εαυτο σου για φιλο σου; Να αιτιολογησεις την απαντηση σου»
Στο δεύτερο μερος. θα ηθελα να ντυσεις την κουκλα σου με οσο πιο εκκεντρικο στυλ μπορεις! Απλα αυτοσχεδιασε και βαλε τη φαντασια σου ελευθερη να δουλεψει  Σ’ευχαριστω και παλι συγνωμη!
Με φιλικους χαιρετισμους,
Αννη

Are you the type of person that you would like to be friends with?




Η peggy98Dancer2 συνεχίζει με τους : DaisyAllstar, zozefina13254, lizy_party

Γεια σο0! ειμαι ενας απο το0ς κριτες το0 κλαμπ F_F_F και οριστε οι δοκιμασιες πο0 θα πρεπει να περασεις  για να περασεις στον  Γ γυρο! Το πρωτο πο0 θα πρεπει να κανεις ειναι να ντυσεις την κο0κλα σο0 με θεμα την επισημη ε3οδο (Απο αυτη την 1η δοκιμασια θα αποδειχθει το ταλεντο σο0) και 2ον. θα ηθελα να μο0 απαντησεις στην ε3ης ερωτηση (πο0 θα αναδει3ει την προσωπικοτητα σο0) : Τι σημαινει νικη για σενα; εισαι ατομο πο0 θα δο0λε4ει σκληρα για να πετυχει κατι; εως πο0 θα εφτανες για να κερδισεις στα καλλιστεια το0 κλαμπ F_F_F? Καλη σο0 Επιτυχια!
με φιλικο0ς χαιρετησμο0ς,
η κριτης peggy98Dancer2!




Τέλος η simonna. έχει αναλάβει τα εξής μέλη : bella98twilight, Anneta296, conzalo

Το θεμα ηταν "ραντεβου με τον αντρα των ονειρων μου" και η ερωτηση "Στη βιαιη και γεματη μισος εποχη που ζουμε,τι θα εκανες αν εβλεπες καποιους να χτυπουν ενα αγνωστο σε σενα παιδι, στην αυλη του σχολειου σου,ειδικα στην περιπτωση που η αναμιξη σου,μπορει να σου δημιουργουσε προβληματα?"


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aliahok στις Κυρ Νοε 17, 2013 2:21 am, 6 φορές συνολικά
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Mystylegirl1

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 12:44 pm

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 618776243

Όταν είμασταν μικροί λέγαμε , διάσημοι.Τώρα όμως προσωπικά κατάλαβα και αναγνώρισα την πραγματική σημασία της λέξης πρότυπο.Κατά την γνώμη μου τα πρότυπα που έχουμε δημιουργήσει, δεν αξίζουν τον τίτλο πρότυπα.Για να κατακτήσει κάποιος τον τίτλο αυτό, δεν είναι αναγκαίο να αναγνωριστεί.Θα πρέπει όμως να μπορεί να καταφέρει να τα βγάλει πέρα στις δύσκολες καταστάσεις, όπως και στην καθημερινότητα.Η καθημερινότητα είναι πολύ δύσκολη.Κάθε μέρα παραπονιόμαστε και φωνάζουμε στους γονείς μας σαν να μας έχουν κάνει κάτι κακό.Κατά βάθος όμως οι άνθρωποι αυτοί είναι ήρωες κάθε μέρα.Το πρωί στη δουλειά [όσοι έχουν], το μεσημέρι να ετοιμαστεί το φαί, το απόγευμα να μας βοηθήσουν στο διάβασμα αν χρειαστούμε βοήθεια και το βράδυ κάνουν τις κυριότερες οικιακές δουλειές.Όμως δεν γίνεται αυτό κάθε μέρα.Κάποιες μέρες έχουμε και φροντηστήρια ή εξωσχολικές δραστηριότητες• αν είναι μακριά, ποιος μας πάει;Και σε συνδυασμό με όλα αυτά, αφού μας παρέχουν παραπάνω από τα απαραίτητα, εμείς ζητάμε όλο και περισσότερα και τους πιέζουμε πολύ.Αυτά όμως δεν τα σκεφτόμαστε όταν θέλουμε κι άλλα πράγματα, γι αυτό ξεφεύγουμε.Αυτοί οι άνθρωποι όμως μας φροντίζουν και μας σκέφτονται, εμάς και τις ανάγκες μας.Κουβαλούν το βάρος της καθημερινότητας.Σε αντίθεση με αυτά τα άτομα, τα πρότυπα που μας πλασάρουν σήμερα, είναι όλο διάσημοι τραγουδιστές, ηθοποιοί κλπ.Εκείνοι όμως έχουν άτομα που τους καθαρίζουν, τους φροντίζουν την προσωπική εικόνα και πάνω απ όλα έχουν λεφτά.Δεν προσπαθούν, δεν κουράζονται τόσο κάθε μέρα.Βέβαια δεν πρέπει να κουράζεται κάποιος για να γίνει πρότυπο, αλλά πρέπει να κάνει έστω και μια μικρή προσπάθεια.Τις φωνές τους τις διορώνουν με επεξεργαστές, κάνουν συνέχει photoshop για να εξαφανίσουν τις ατέλειες, ώστε να φαίνονται τέλειοι.Αλλά κανείς δεν είναι τέλειος.Έτσι κι εγώ δεν θέλω ένα τέλειο πρώτυπο.Θέλω ένα αληθινό πρότυπο.Οι γονείς μου είναι τα πρότυπά μου.Όχι μόνο γιατί είμαι καρπός τους, αλλά επειδή μου χαρίζουν στοργή και μου μεταδίδουν το υπέροχο αυτό συναίσθημα της αγάπης και της οικογένειας.Μια μέρα ελπίζω να γίνω σαν κι αυτούς.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aliahok στις Πεμ Νοε 07, 2013 1:05 pm, 1 φορά
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty nikef9

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 12:49 pm

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 288854001

Πρώτα απ όλα το πρότυπό μας πρέπει να ανταποκρίνεται στην προσωπικότητα του καθένα. Σε καμία περίπτωση το πρότυπό μας δεν πρέπει να μας βάζει σε καλούπι, είναι καλό να θαυμάζεις κάποιον, όχι να τον αντιγράφεις ολότελα χάνοντας κάθε στοιχείο του εαυτού σου. Ένα πρότυπο πρέπει να είναι πετυχημένο στον τομέα του ( τραγούδι, θέατρο, επιστήμες κλπ.), να έχει δική του, ξεχωριστή και ισχυρή προσωπικότητα. Εγώ προσωπικά, δεν έχω κάποιο πρότυπο διότι πιστεύω πως ο καθένας πρέπει να έχει προσωπικούς στόχους. Εάν επέλεγα να έχω πρότυπο, δεν ξέρω ποιος θα ήταν, αλλά σίγουρα, θα αφομοίωνα μόνο τα θετικά του στοιχεία - κάτι που πρέπει να γίνεται πάντα, γιατί το πρότυπο, το επιλέγεις για τα θετικά του. Και στο κάτω κάτω, όλοι μας θα έπρεπε να προσπαθούμε να γίνουμε πρότυπα.
Ευχαριστώ Smile


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aliahok στις Πεμ Νοε 07, 2013 1:07 pm, 1 φορά
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty GirlXristina654

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 12:49 pm

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 614207526

Το ντύσιμο είναι στην παρουσίαση μου...Η απάντηση μου η εξής:
Πρότυπο είναι κάθε πρόσωπο,αντικείμενο ή ακόμα και ιδέα ή στάση ζωής που λαμβάνεται ως υπόδειγμα, ως μοντέλο προς μίμηση κι αυτό επειδή θεωρείτε ιδανικό κι αποδεκτό σε μεγάλο βαθμό. Η σημερινή κοινωνία όντως προβάλει συνεχώς καινούρια πρότυπα, τα μέσα επικοινωνίας και πληροφόρησης τείνουν να καθορίσουν και να επιβάλλουν έναν τρόπο ζωής που θα μας μεταμορφώσει όλους στην ίδια προσωπικότητα. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα άλλοι να  προσπαθούν να μιμηθούν μια διάσημη τραγουδίστρια γιατί εντυπωσιάστηκαν παρακολουθώντας κάποιο απόσπασμα από συναυλία της και βλέποντας το κοινό να την αποθεώνει, άλλοι έναν κινηματογραφικό αστέρα καθώς θαμπώνονται από την λάμψη, ίσως απλά και μόνο από την ιδέα να περπατήσουν στο κόκκινο χαλί και ξοπίσω τους να τρέχουν χιλιάδες θαυμαστές προσδοκώντας ένα μόνο αυτόγραφο, οι μικρότεροι σε ηλικία ονειρεύονται να μοιάσουν στους ήρωες, να πολεμούν με τέρατα, να σώζουν τους ανθρώπους, οι έφηβοι απτην άλλη έχουν ως πρότυπο τον δημοφιλή τύπο, αυτόν που ακολουθούν όλα τα παιδιά στο σχολείο, που τον προσκαλούν παντού, που φορά τα πιο ακριβά ρούχα. Παρόλα αυτά είναι δύσκολο να ορίσει κανείς τις προυποθέσεις ενός τέλειου πρότυπου...καθώς κανείς δεν είναι τέλειος! Έτσι και στα  πρότυπα που προανέφερα βρίσκουμε απλά κάποια στοιχεία πάνω τους που μας αρέσουν. Μη θέλοντας όμως καθιστούμε τα άτομα αυτά ως πρότυπα και μαζί με τα στοιχεία που μας αρέσουν υιοθετούμε και άλλα άσχημα. Αυτό είναι αρνητικό κι έχει κι επίδραση σε εμάς. Έτσι πρέπει απλά να βρούμε τα θετικά στοιχεία από κάθε άτομο που θαυμάζουμε και να τα συνδιάσουμε, δημιουργώντας μόνοι μας το τέλειο πρότυπο, χωρίς να χάνουμε άσκοπα τον χρόνο μας αναζητώντας προυποθέσεις. Αυτό κάνω κι εγώ λοιπόν. Η αλήθεια είναι πως θαυμάζω πολλά άτομα, λόγω χαρακτήρα περισσότερο, κι όχι εμφάνισης, όμως δεν επιτρέπω σε κανέναν να καθορίσει το πως θα είμαι, δεν μου αρέσει να αντιγράφω, δεν θέλω να μιμούμαι την συμπεριφορά κανενός. Πρέπει όλοι να μείνουμε ο εαυτός μας. Συμφωνώ πως πάντα θα υπάρχει κάποιος πιο όμορφος, πιο έξυπνος, πιο νέος μα κανείς δεν θα είναι σαν κι εμάς...♥


Έχει επεξεργασθεί από τον/την aliahok στις Πεμ Νοε 07, 2013 1:20 pm, 1 φορά
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty XRYSPASPIROS

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 12:54 pm

ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ F_F_F_ Club - Γ' ΚΥΚΛΟΣ (ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΦΑΝΤΑΣΙΑ)

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 289974958

ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΦΥΣΗ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΝΑ ΑΝΑΖΗΤΟΥΝ ΠΡΟΤΥΠΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΨΗΛΑ ΣΤΗ ΣΥΝΕΙΔΗΣΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΩΣΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΡΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΑΝ ΑΥΤΑ. ΠΡΟΤΥΠΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΕ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΥΠΟΔΕΙΓΜΑ ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΤΟ ΙΔΑΝΙΚΟ.
ΟΜΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΡΩΤΗΘΟΥΜΕ, ΟΤΑΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΡΟΤΥΠΟ: ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΣΤΕ ΝΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑΖΟΥΜΕ? ΤΙ ΚΑΛΟ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΟΥ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ?
ΟΜΩΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, (ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΑΠΟ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕΓΑΛΩΝ ΑΝΑΦΕΡΩ, ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΠΡΟΤΥΠΑ ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΝ ΝΑ ΕΠΙΒΙΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΜΟΝΟ Η ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ) ΤΑ ΠΡΟΤΥΠΑ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΕΣ, ΗΘΟΠΟΙΟΙ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ Κ.Τ.Λ. ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟI ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΖΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΧΛΙΔΗ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΛΟΥΤΗ. ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΔΕ ΣΚΕΦΤΗΚΑΜΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ. ΓΙΑΤΙ Η ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΟ ΧΡΗΜΑ. ΤΕΛΙΚΑ ΒΕΒΑΙΑ, ΟΠΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΤΑΙ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΔΙΑΛΥΜΕΝΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ, ΜΕ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, ΜΕ ΚΑΤΑΘΛΙΨΗ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΝΑΣ ΦΤΩΧΟΤΕΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΕΙ ΑΥΤΑ.
ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΒΕΒΑΙΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΙΔΙΟ ΕΥΘΥΝΗΣ ΤΟ ΕΧΟΥΝ ΤΑ Μ.Μ.Ε. ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΜΑΣ «ΚΟΙΜΙΖΑΝ» ΚΑΙ ΜΑΣ «ΚΟΙΜΙΖΟΥΝ» ΑΚΟΜΑ.
ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΚΟ ΟΛΟΙ ΟΙ ΝΕΟΙ ΘΑΥΜΑΖΟΥΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΟΤΥΠΑ.
ΓΙ΄ ΑΥΤΟ ΣΤΗ ΖΩΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΘΑΥΜΑΖΟΥΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΑ, ΥΠΕΡΑΣΠΙΖΟΥΝ ΤΑ ΙΔΑΝΙΚΑ ΤΟΥΣ, ΤΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΟΥΣ.
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΦΕΡΩ, ΞΕΡΩ ΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.
ΘΑΥΜΑΖΩ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ, ΓΙΑΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΕ ΠΡΟΤΥΠΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Ο ΚΑΘΕ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΗΣ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ!
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Selena-Gomez001

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 1:54 pm

ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΤΟΥ Γ' ΓΥΡΟΥ ΤΟΥ F_F_F_ CLUB ......... SWEET ALIEN♥
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290290160
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290289947

Ναι , θα η8ελα να εχω φιλο τον εαυτο μ γιατι πιστευω πωσ ειμαι καλοσ ανθρωπος εχω τα ελατωματα μ οπωσ ολοι αλλλα πιστευω πωσ τα θετικα μ ειναι περισσοτερα.... δλδ ειμαι πολυ ανετη , ειλικρινης , γλυκια και αγαπαω αληθινα οσα ατομα πιστευω οτι το αξξιζουν
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty floramy123

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 1:57 pm

Η απάντηση στην ερώτηση : ''Θα ήθελες να έχεις τον εαυτό σου φίλο σου;''
Πραγματικά δεν ξέρω αν θα ήθελα να έχω ένα κορίτσι για φίλη με τόσο μεγάλες φιλοδοξίες και όνειρα που να αγγίζουν το αδύνατο, αλλά απ'την άλλη αυτή να σκέφτεται πώς όταν θέλεις κάτι πολύ όλο το σύμπαν συνομοτεί μαζί σου..Η,πολλές φορές,αναποφασιστικότητα που έχει να εξελίσσεται σε κάτι κακό και να τελείωνει με κάτι συναρπαστικό..Κάτι που κανείς δεν περίμενε..Υπερβολικά ήσυχη παντού που ακόμα δεν μπορεί να εκφράσει κάτι όταν το θέλει για να μην χαλάσει ότιδήποτε άλλο..Τώρα που το σκέφτομαι,ναι, θα ήθελα να είμαι φίλη της, για να την βοηθάω με συμβουλές ή οτιδήποτε άλλο ή απο την δική της μεριά να μου δώσει έστω και λίγη φιλοδοξία, έμπνευση, να μου αλλάξει την ζωή με την γνώμη της και να με κάνει καλύτερη στην γνώμη που έχω "η εμφανιση μετράει σε έναν άνθρωπο".... Και ακόμα να μου θυμίζει τη φράση "τίποτα δεν είναι αδύνατο".!

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 620353973
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Euakistardoll5

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 2:05 pm

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290314562

Πιστεύω πως ναι, θα με επέλεγα για φίλη. Μπορεί να μην είμαι η «ψυχή» της παρέας αλλά την συμπληρώνω. Το καλύτερο πάνω μου –ως φίλη- είναι ότι μπορώ να κρατάω μυστικά και καμιά φορά να συμβουλεύω τις φίλες μου. Το ξέρω ότι δεν κάνω «τρέλα» πράγματα, συχνά, αλλά κάνουν αυτές και εγώ είμαι εκεί όταν ξεφύγουν για τους πω "στοπ" εκτός αν έχω ξεφύγει και εγώ… Τέλος πάντων έφυγα λίγο από το θέμα. Η απάντησή μου είναι ναι γιατί πιστεύω πως όλες οι παρέες χρειάζονται κάποιο άτομο σαν εμένα και… οι περισσότερες έχουν ένα.
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Lisa---s

Δημοσίευση  aliahok Πεμ Νοε 07, 2013 2:17 pm

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290361258Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290361162Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290361096Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 290360991

Are you the type of person that you would like to be friends with?

-No. I would never want to be friends with someone who's like me or with myself. I do not understand why others would want to be my friend either. I try to take care of my friends when they need me, but I feel like they have always helped me better. If there were two of me, I would avoid myself. lol
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty DaisyAllstar

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 10, 2013 7:47 am

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 288612120

Για μενα ΝΙΚΗ δεν ειναι μονο το επαθλο ,αλλα και οι εμπειριες που αποκομοιζω συμμετεχοντας σε ενα διαγωνισμο με κανουν καλυτερο ανθρωπο,κανω περα τον εγωισμο μου,υπερβαινω τον εαυτο μου και προσπαθω παντα για το καλυτερο.Παντοτε αγωνιζομαι εως τελικης πτωσεως με γνωμονα το διοτι καμμια νικη δεν εχει αξια αν δεν διαγωνισθεις ΤΙΜΙΑ!!!!Τελος στο διαγωνισμο αυτο του κλαμπ θα αγωνισθω εως το τελος με σκοπο παντα την επιτυχια και ελπιζω αν το κρινετε βεβαια οτι το αξιζω γιατι οχι και ως τη νικη...............ευχαριστω......

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 618560652
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty zozefina13254

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 10, 2013 7:49 am

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 289098942

Νίκη για εμένα είναι η χαρά της συμμετοχής και τίποτα παραπάνω. Δεν έχει σημασία αν θα βγω πρώτη ή τελευταία αρκεί αυτό που κάνω να με ευχαριστεί. Δεν μπορώ να πω όμως πως θα προσπαθήσω πολύ για να πετύχω κάτι που οι άλλοι θα το κρίνουν. Για εμένα ο μόνος κριτής είμαι εγώ και κανένας άλλος. Εννοώ πως αν ο κριτής έχει την αντίθετη άποψη από αυτό που νομίζω εγώ για τον εαυτό μου τότε δεν θα τον ακούσω. Γιατί πολύ απλά αυτός είναι ο εαυτός μου και δεν μπορεί να τον αλλάξει κανένας ΜΟΝΟ να τον βελτιώσει. Για να κερδίσω τα καλλιστεία του F_F_F δεν θα έφτανα παρα μόνο μέχρι τα όρια της προσωπικότητάς μου. Δεν θα άλλαζα για να δείξω κάποιου άλλου την προσωπικότητα.
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Lizy_Party

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 10, 2013 7:51 am

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 288737837

Η νίκη για εμένα είναι κάτι σημαντικό αλλά όχι πάντα ευικτό. Φυσικά και θέλω να νικάω, ποιος δεν θέλει άλλωστε; Κερδίζεις αυτοπεποίθηση και την εκτίμηση όχι μόνο απο τους άλλους αλλά και από έσενα. Βεβαίως και θα προσπαθήσω σκληρά, θα κάνω οτιδήποτε χρειαστεί. Προσπαθώ να δίνω τον καλύτερό μου εαυτό πάντοτε, μπορεί μερικες φορες να βαριέμαι λίγο αλλά άμα βάλω κάτι στο μυαλό μου, θα το πετύχω! Αυτά τα πράγματα ξεκινάνε από πολύ απλά, για παράδειγμα από τους βαθμούς μου στο σχολείο μέχρι την μελλοντική μου δουλειά και την ζώη μου. Θέλω πολύ να αναδειχτώ σε έναν μεγάλο διαγωνισμό ενός πολύ επιτυχημένου club, όχι για την φήμη και όλα αυτά, ούτως ή άλλως είναι ένα απλό παιχνίδι. Δεν είμαι σίγουρη μέχρι που θα έφτανα, αλλά οπωσδήποτε μέχρι εκεί που φτάνουν οι δυνατότητές μου! Ακόμα και αν δεν νικήσω, θα ξέρω ότι έχω προσπαθήσει, ότι το έχω κάνει για εμένα και μόνο για μένα. Προσωπικά, πιστεύω πως η προσπάθεια μετράει περισσότερο και ότι πάντα ανταμοίβεται.


Έυχαριστω πόλυ έσας που μου δώσατε την ευκαιρία να συμμετάσχω σε αυτόν τον διαγωνισμό και να δω μέχρι που μπόρω να φτάσω. Είμαι πολυ ευχαριστημένη που κατάφερα να περάσω στον γ' γύρο, κάτι που δεν περίμενα να συμβεί αφού υπάρχουν χιλιάδες ταλαντούχα άτομα στο stardoll. Και για να λέμε την αλήθεια, δεν είμαι και καμία διάσημη εδώ πέρα Razz !

Aντιο,
Lizy_Party (Σοφία) Very Happy

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 288738278
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty bella98twilight

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 17, 2013 2:23 am

"Ραντεβου με τον αντρα των ονειρων μου"
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 293003475

Γενικώς, η βία ως κοινωνικό φαινόμενο είναι η πιο παράλογη, η πιο ασύνετη και η πιο επικίνδυνη μορφή εκδήλωσης της επιθετικότητας που ενεδρεύει στο υποσυνείδητο του καθένα μας.

Έτσι, όπως οι περισσότεροι έχουμε διαπιστώσει, η βία ελλοχεύει ανάμεσα μας, αναβρύζει από τον ίδιο τον άνθρωπο και όλοι μας έχουμε βιώσει λίγο πολύ κάποιο περιστατικό αναπαραγωγής της. Στην εποχή μας διαπιστώνουμε όντως μια έξαρση βίας σε εθνικό αλλά και σε παγκόσμιο επίπεδο ,η οποία μπορεί να πάρει διάφορες μορφές. Ο γνωστός όρος σε όλους μας "bullying" ή εκφοβισμός είναι μια από τις κυριότερες μορφές της καθημερινής βίαιης συμπεριφοράς.

Προσωπικά, αν γινόμουν μάρτυρας ενός τέτοιου περιστατικού ,ιδιαίτερα αν συμπεριλαμβανόταν ξυλοδαρμός οποιοδήποτε παιδιού σε σχολικό περιβάλλον, δεν θα γινόμουν αρωγός αποσιώπησης του. Αφού θα είχα βιντεοσκοπήσει το συγκεκριμένο συμβάν ,για να έχω τις απαιτούμενες αποδείξεις και τα πρόσωπα των δραστών και του θύματος, θα το παρουσίαζα στην διεύθυνση του σχολείου ,έτσι ώστε να γίνει η αναγνώριση των εκφοβιστών ,οι οποίοι θα υποστούν και την ανάλογη τιμωρία, καθώς με αυτή τους την πράξη έχασαν την ανθρώπινη υπόσταση τους και από συνάνθρωποι κατάντησαν απάνθρωποι.

Τέλος, είναι ουτοπικό να πιστεύει κανείς σε ένα κόσμο χωρίς επιθετικότητα και χωρίς βία, όμως οφείλουμε στους ίδιους τους εαυτούς μας , αλλά και στις επόμενες γενιές, να καταπολεμήσουμε και να μην υποθάλπουμε τέτοιου είδους περιστατικά. Ο καθένας από εμάς ξεχωριστά πρέπει να καταλάβει πως κανείς δεν αξίζει τέτοια ανάλγητη αντιμετώπιση και πως η βία σε οποιαδήποτε μορφή δεν αρμόζει σε μία τόσο πολιτισμικά ανεπτυγμένη κοινωνία .
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty conzalo

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 17, 2013 2:24 am

Για τον Γ΄κυκλο το F_F_F_ :

''ραντεβού με τον άντρα των ονείρων μου''
Σε καφετέρια
Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος 292835559

Ερωτηση: Τι θα έκανες αν έβλεπς κάποιους να χτυπούν ενα άγνωστο σε εσενα παιδι στη αυλή του σχολείου σου;
Απάντηση: Αρχικά η πρώτη μου σκέψη θα ήταν να έπεμβω για να βοηθήσω το παιδί που έχει πέσει θύμα της σχολικής βίας. Όμως έπειτε απο μία ώριμη σκέψη καταλαβαίνω πως αυτό μπορεί να έχει επιπτώσεις και στην δική μου ζωή γενικότερα. Μήπος όμως κι εγώ άμα ήμουν στην θέση αυτού του παιδιού και ο άλλος έτσι δεν θα σκεφτόταν; Εγώ πως θα ένιωθα μετά; Αυτό το παιδί που δεν μπορεί να κάτι εκείνη την στιγμή για να σώσει τον εαυτό του περιμένει μια βοήθεια από τον οποιονδήποτε. Ίσως όμως το καλύτερο θα ήταν να απευθύνθω σε έναν αρμόδιο καθηγητή για την λύση του προβλήματος.
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Anneta296

Δημοσίευση  aliahok Κυρ Νοε 17, 2013 2:27 am

Δυστηχως δεν ηταν ετοιμη εγκαιρα διοτι ελειπε και δεν ενημερωθηκε.
aliahok
aliahok
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 785
Ημερομηνία εγγραφής : 26/10/2012

http://stardollfreebies.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος Empty Απ: Miss & Mr f_f_f_2013 Γ΄Κύκλος

Δημοσίευση  missdebbiekon Κυρ Δεκ 08, 2013 8:15 am

κι όμως οι απαντήσεις ήταν αρκετά καλές Wink
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης