F_F_F_
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Παρόντες χρήστες
3 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 3 επισκέπτες

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]


Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 18, στις Παρ Απρ 28, 2023 12:19 pm
Πρόσφατα Θέματα
» Καλησπερααααα
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Τετ Απρ 16, 2014 10:23 am από dimichrist

» Τι ομάδα είστε
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:31 am από KADfriends4E

» Χώρος Μουσικής
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 11:25 am από KADfriends4E

» Superdancer2001 30/3/2014
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Κυρ Μαρ 30, 2014 7:49 am από aliahok

» Συνέντευξη από την BadGirl126
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:48 am από aliahok

» Συνέντευξη από την bella98twillight
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:47 am από aliahok

» Συνέντευξη από την KADFOREVER
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Δευ Μαρ 10, 2014 12:44 am από aliahok

» Πες μας ενα μεγαλο ψεμα!!!
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Τρι Ιαν 14, 2014 1:15 pm από anastacia_greek

» Γράψτε τι σκέφτεστε τώρα
i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Icon_minitime1Παρ Ιαν 03, 2014 1:36 pm από missdebbiekon


i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  sofoulikoulini Δευ Μαρ 25, 2013 12:43 am

Μέσω αυτής της συνέντευξης έχουμε την ευκαιρία να γνωρίσουμε ένα εξαίσιο κορίτσι, που έχει υπέροχο τρόπο στο μιλάει. Νίκησε με την αξία της τον 17ο διαγωσνιμό του club F_F_F και δέχτηκε να μας μιλήσει για αυτήν Wink Πάμε να δούμε τι μας λέει!

Γεια σου! Θα ήθελες να πεις μερικά πράγματα για σένα;
Γειαα! Πρώτα από όλα θα ήθελα να πω πως χαίρομαι πάρα πολύ που είμαι εδώ! Λοιπόν...είμαι και εγώ μια παίκτρια του stardoll που απολαμβάνει τη μόδα, τη φήμη αλλά κυρίως τους φίλους.

Τι σε έφερε στον κόσμο του Stardoll;
Στον κόσμο του stardoll με έφερε η ίδια η κοπέλα που μου παίρνει τη συνέντευξη! Ήταν ένα ωραίο πρωινό που με ρώτησε αν ξέρω το παιχν'ιδι και της είπα πως παλιά έπαιζα και εγώ. Η συζήτηση είχε σταματήσει ακριβώς εκεί. Αλλά μια μέρα που βρεθήκαμε από κοντά και είχε ανοιχτό τον υπολογιστή της έπαθα κάτι σαν...''ουάου θέλω και εγώ!" Την είδα να ντύνει και να διακοσμεί οπότε όταν επέστρεψα, άνοιξα τον υπολογιστή μου και βρέθηκα εδώ!

Πιστεύεις στην διαδυκτιακή φιλία;
Πιστεύω πάρα πολύ στη διαδυκτιακή φιλία, έχω αποκτήσει πάρα πολλούς φίλους με αυτόν τον τρόπο και είμαι πολύ ευγνώμων που αυτοί οι άνθρωπιο είναι στη ζωή μου. Θεωρώ όμως πολύ σημαντικό να δίνουμε την απαραίτητη προσοχή στους φίλους δίπλα μας ,διότι έχουν γίνει πάρα πολλά και έχουν δωθεί έτσι πολλά δικαιώματα.

Από το μότο του Stardoll "fame-fashion-friends" ποιοι παίζει τον πιο σημαντικό ρόλο εδώ για σένα;
Το πιο σημαντικό για μένα είναι οι φίλοι, διότι και στην έξω ζωή μου δεν θα θεωρήσω σημαντική τη φήμη ή ένα άψυχο κομμάτι ύφασμα. Ο χρόνος μου έδω μέσα μου έχει δείξει πως κάποιοι άνθρωποι είναι πολύ σημαντικοί για μένα τόσο όσο και οι άθρωποι που βρίσκονται κάθε μέρα δίπλα μου, ζωντανά.

Έντονο φαινόμενο τα σπαμς. Σου συμβαίνει; Πώς το αντιμετωπίζεις;
Πάρα πολύ έντονο είναι το φαινόμενο των σπαμ και θα ήθελα πολύ να σταματήσει. Ναι, έχει συμβεί και σε μένα όπως σε όλους άλλωστε. Αρχικά προσπάθησα να αδιαφορήσω, αλλά μετά άρχιζαν να με πιέζουν τόσο πολύ που έπρεπε να τους απαντήσω πως δεν μπορώ. Μου έκανε τρομερή εντύπωση το γεγονός ότι όταν αρνιόμουν να ''ικανοποποιήσω'' κάποιον γυρνούσε και με κακοχαρακτήριζε, πράγμα γελοίο για μένα. Αργότερα όταν σταμάτησε και το "παρακαλώ" και χάθηκε η ευγένια θεώρησα σωστό να διαγράφω από φίλους όλους αυτούς που με... σπάμαραν, ανεξάρτητα από το αν είχαν ένα μεγάλο επίπεδο ή μια πλούσια με φήμη κούκλα.

Έχεις στόχους σε αυτό το παιχνίδι; Έχεις πετύχει κανένα;
Σε αυτό το παιχνίδι ομολογώ πως δεν έχω κάποιον στόχο για την κούκλα μου, δηλαδή πολλά βραβεία, φήμη ή πολλά ρούχα. Ο στόχος μου είναι να βρω κάποιους ανθρώπους οι οποίοι θα μου δώσουν απίστευτες εμπειρίες και ξεχωριστές αναμνήσεις. Όσο τρελό και αν ακούγεται θα ήθελα να γνωρίσω πολλά παιδιά, εφηβους, ακόμα και ενήλικες εδώ μέσα. Να τους εξερευνήσω και να τους μάθω όσο πιο καλά μπορώ.

Κάτι τελευταίο για όσους διαβάζουν τη συνέντευξη;
Χμμ... Θα ήθελα να δώσω σε όλους ένα μεγάλο χαμόγελο και να τους ευχηθώ καλή επιτυχία σε ό,τι κάνουν στη ζωή τους. Να είναι δυνατοί και αισιόδοξοι! Smile

Αυτή λοιπόν, ήταν η i_just_love_u16! Ευχαριστούμε!
sofoulikoulini
sofoulikoulini

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  missdebbiekon Τρι Μαρ 26, 2013 5:00 am

Πρέπει να είναι άψογο κορίτσι και στο sd και στην πραγματικότητα. Υπέροχη συνέντευξη. Μπράβο και στις 2 Very Happy
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  sofoulikoulini Πεμ Μαρ 28, 2013 12:23 pm

Είναι Wink
Σε ευχαριστούμε!
sofoulikoulini
sofoulikoulini

Αριθμός μηνυμάτων : 16
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  anastacia_greek Παρ Μαρ 29, 2013 10:30 am

Όντως υπέροχη συνέντευξη.Σ'ευχαριστούμε Σοφάκι!
anastacia_greek
anastacia_greek

Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 23/02/2013

http://www.stardoll.com/member/anastacia_greek

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  missdebbiekon Κυρ Μαρ 31, 2013 3:27 am

sofoulikoulini έγραψε:Είναι Wink
Σε ευχαριστούμε!


Δε κάνει τίποτα. Πραγματικά είναι από τις καλύτερες συνεντεύξεις που έχω δει. Τέλειες ερωτήσεις και απαντήσεις Smile
missdebbiekon
missdebbiekon
manager
manager

Αριθμός μηνυμάτων : 504
Ημερομηνία εγγραφής : 21/01/2013
Ηλικία : 24

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  anastasiasuper7 Τετ Απρ 03, 2013 4:21 am

Σοφάκι μου υπέροχη σενέντευξη!
anastasiasuper7
anastasiasuper7

Αριθμός μηνυμάτων : 321
Ημερομηνία εγγραφής : 09/01/2013
Ηλικία : 23
Τόπος : Αγια Αννα Ευβοιας

http://www.stardoll.com/el/user/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

i_just_love_u16 - 17η νικήτρια Empty Απ: i_just_love_u16 - 17η νικήτρια

Δημοσίευση  mamy.Demetraa Τετ Ιουλ 24, 2013 11:02 am

Σοφία... υπέροχη συνέντεφξη!!! What a Face What a Face What a Face 
mamy.Demetraa
mamy.Demetraa

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Ημερομηνία εγγραφής : 06/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : θεσσαλονικη

http://stardoll4greeksfun.blogspot.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης